← Günlük programa dön

Kocaeli · 20 Ekim 2026 · 17:45

1. Koşu

HANDIKAP 14 / 3 VE YUKARI İNGILIZLER

1400 mKUM10 at

Program ve Analiz

Model
Sırası
At No At İsmiJokeyKiloMesafe En İyi AI Puanı Form Orijin Ganyan Derece İdman
15CROWN JEWELA.SÖZEN581.29.631.28.4043,9363,0063,7858,0256,5464,04
21HEAVEN LIGHTM.M.BİLGİN621.29.931.28.5438,6267,0061,6233,4957,5963,48
36LADY CLASSMANA.YILDIZ571.29.641.27.5934,7853,5060,0050,0058,6460,67
44MISS CALIFORNIABERK.GÖKÇE56,51.29.711.28.5524,5466,0064,3254,7259,6964,61
52MY CHAKRAE.AKPINAR591.30.541.28.7618,8145,5067,0357,5546,6051,69
610BIG RUGGEDÖ.F.ÖZEN531.29.971.29.0713,7336,5064,8653,7745,5544,94
73TILO GIRLB.ÇETİN601.30.221.28.4211,4437,0038,3861,3247,6446,63
88ŞEKERKIZC.ALTUN561.31.211.28.088,5540,5065,4128,7751,8347,75
97ILGAZ WINDE.AKTUĞ561.30.441.27.794,2539,0057,8444,3447,6442,70
109SHADOW OF THENIGHTK.YILMAZ541.31.561.28.641,3530,0077,3010,3835,6035,96
5

CROWN JEWEL

Model Sırası1

Jokey: A.SÖZEN · Kilo: 58

Mesafe
1.29.63
En İyi
1.28.40
AI PUANI43,93
Form
63,00
Orijin
63,78
Ganyan
58,02
Derece
56,54
İdman
64,04
1

HEAVEN LIGHT

Model Sırası2

Jokey: M.M.BİLGİN · Kilo: 62

Mesafe
1.29.93
En İyi
1.28.54
AI PUANI38,62
Form
67,00
Orijin
61,62
Ganyan
33,49
Derece
57,59
İdman
63,48
6

LADY CLASSMAN

Model Sırası3

Jokey: A.YILDIZ · Kilo: 57

Mesafe
1.29.64
En İyi
1.27.59
AI PUANI34,78
Form
53,50
Orijin
60,00
Ganyan
50,00
Derece
58,64
İdman
60,67
4

MISS CALIFORNIA

Model Sırası4

Jokey: BERK.GÖKÇE · Kilo: 56,5

Mesafe
1.29.71
En İyi
1.28.55
AI PUANI24,54
Form
66,00
Orijin
64,32
Ganyan
54,72
Derece
59,69
İdman
64,61
2

MY CHAKRA

Model Sırası5

Jokey: E.AKPINAR · Kilo: 59

Mesafe
1.30.54
En İyi
1.28.76
AI PUANI18,81
Form
45,50
Orijin
67,03
Ganyan
57,55
Derece
46,60
İdman
51,69
10

BIG RUGGED

Model Sırası6

Jokey: Ö.F.ÖZEN · Kilo: 53

Mesafe
1.29.97
En İyi
1.29.07
AI PUANI13,73
Form
36,50
Orijin
64,86
Ganyan
53,77
Derece
45,55
İdman
44,94
3

TILO GIRL

Model Sırası7

Jokey: B.ÇETİN · Kilo: 60

Mesafe
1.30.22
En İyi
1.28.42
AI PUANI11,44
Form
37,00
Orijin
38,38
Ganyan
61,32
Derece
47,64
İdman
46,63
8

ŞEKERKIZ

Model Sırası8

Jokey: C.ALTUN · Kilo: 56

Mesafe
1.31.21
En İyi
1.28.08
AI PUANI8,55
Form
40,50
Orijin
65,41
Ganyan
28,77
Derece
51,83
İdman
47,75
7

ILGAZ WIND

Model Sırası9

Jokey: E.AKTUĞ · Kilo: 56

Mesafe
1.30.44
En İyi
1.27.79
AI PUANI4,25
Form
39,00
Orijin
57,84
Ganyan
44,34
Derece
47,64
İdman
42,70
9

SHADOW OF THENIGHT

Model Sırası10

Jokey: K.YILMAZ · Kilo: 54

Mesafe
1.31.56
En İyi
1.28.64
AI PUANI1,35
Form
30,00
Orijin
77,30
Ganyan
10,38
Derece
35,60
İdman
35,96

Koşu Sonuçları

Kesinleşmiş koşu sonuçları henüz mevcut değil.

GEÇMİŞ ANALİZ BAŞARI İSTATİSTİKLERİ

Koşu Güveni

YARIŞA ÖZEL TAHMİN

AI Puanında 1. Sıradaki Atın Kazanma Oranı

44,32%
YARIŞA ÖZEL TAHMİN

AI Puanında İlk 2 Atın Kazanma Oranı

71,63%
YARIŞA ÖZEL TAHMİN

AI Puanında İlk 3 Atın Kazanma Oranı

87,96%
YARIŞA ÖZEL TAHMİN

AI Puanında İlk 4 Atın Kazanma Oranı

94,88%

Yüzdeler, AI sıralamasında belirtilen atlar için yarışa özel tahmini güven göstergeleridir. Kesin sonuç veya kazanma garantisi vermez.